Nitecore P25 Smilodon
Nitecore P25 Smilodon
We verkopen dit product niet meer.
Beschrijving
De Nitecore P25 Smilodon een lamp met veel toepassingsmogelijkheden gemaakt. Hij kan gebruik maken van 2 CR123A batterijen of een oplaadbare 18650 accu. De laatste kan opgeladen worden in de lamp door middel van een standaard micro usb-aansluiting. Dat betekent dat in veel gevallen de standaardlader van een mobiele telefoon of tablet gebruikt kan worden. Dus ook zonder speciale batterijlader toch kan de lamp van nieuwe energie voorzien worden.
Specificaties
171 gram
LED
Cree XM-L U2
Maximale lichtsterkte
860 lumen
Op zoek naar de juiste Nitecore-lamp voor jouw toepassing?
Onze keuzehulp brengt verlichting.
Anderen bekeken ook
Reviews
dinsdag 12 december 2017
dinsdag 10 januari 2017
inmiddels vijf maanden geleden dat ik de NiteCore P25 heb gekocht en ik ben tot heden zeer tevreden. Bij mijn aankoop heb ik een 2e accu gekocht ook van NiteCore maar dat had helemaal niet gehoeven zo goed is de accu. Maar een extra accu is als een verzekering handig als je op pad bent. Ik was op zoek naar een goed balans tussen portable en licht opbrengst. Ook vond ik het belangrijk dat ik de accu kon opladen zonder een oplader. Voor het opladen van Lithium-ion batterijen is een geschikte oplader nodig, je kunt dus niet een regulier oplader gebruiken. Een ingebouwde oplader is daarom erg handig. ik heb inmiddels de interne accu 1x opgeladen en hij is nog steeds voldoende opgeladen. De zaklamp heeft ook een functie om te bepalen hoe vol de accu is. Alvorens ik op pad ga kijk ik wat de accu status is en bepaal of ik de reserve batterij mee neem. Allemaal handigheden waar ik nu niet zonder kan. Ik heb enkel een kleine opmerking betreffende de coating die had wat sterker gemogen. Ook heb ik de rode filter gekocht bij deze lamp en die gebruik ik regelmatig als ik snel moet kunnen schakelen tussen donker en licht. Al met al heb ik geen spijt van mijn aankoop en kan deze all in one zaklamp zeker aanraden.
dinsdag 3 januari 2017
Jammer dat er geen herlaadbare batterij meegeleverd wordt
zaterdag 22 oktober 2016
Goede compacte lamp met veel mogelijkheden, handige bediening. Enige nadeel is dat ze als oplaadbaar verkocht is, terwijl er niet oplaadbare batterijen inzitten die toch wel vrij snel niet meer op volle sterkte branden. Heb dan de voorgeschreven oplaadbare batterij afzonderlijk gekocht, maar daar was de lamp blijkbaar niet meer op voorzien gezien de opening voor de + pool niet groot genoeg was. Met koperen opvulstukje heb ik het tenslotte opgelost.
Reactie van Knivesandtools
Jammer dat we niet kunnen zien welke accu's je in de NiteCore P25 gebruikt. NiteCore lampen werken alleen op 18650 accu's met Button Top afwerking. Deze bieden we als combideal aan bij de lamp. Wij hebben je een mailtje gestuur om dit verder met jou op te lossen.
dinsdag 5 januari 2016
Specificaties
Algemeen
Afmetingen & gewicht
Dikte (body)
2,54 cm
Dikte (kop)
4 cm
Lengte
16 cm
171 gram
Materiaal
Materiaal
aluminium
Materiaal foedraal / etui
nylon
Features & functies
Werkt op
1x 18650-accu, 2x CR123A-batterij
18650, CR123A
Batterij-indicator
ja
Bakenstand
ja
Afwerking behuizing
type-III hard geanodiseerd
nee
IPX8: Waterdicht (verblijf onder water)
LED
Cree XM-L U2
Lichtkleur
wit
Extra lichtstanden
baken, firefly, SOS, stroboscoop
Lamp-type
led
Type
zaklamp
ja
SOS-modus
ja
Stroboscoopstand
ja
Schakelaartype
drukknop zijkant, tactische schakelaar
Aantal LEDs
1
Prestaties
Bundel bereik
310 m
Aantal lichtstanden
5
Maximale lichtsterkte
860 lumen
Minimale lichtsterkte
2 lumen
100 m
Waterdicht tot
2 m
Leveringsomvang
Meegeleverde batterijen
niet meegeleverd
Geleverd met
lader, foedraal, polskoord, pocketclip, reserve O-ring, reserve rubber schakelaardopje, tactische ring
Nitecore P25 Smilodon
We verkopen dit product niet meer.